צור קשר
להצעת מחיר ייחודית השאר פרטים

סדנת בישול משפחתית: להכיר עולמות חדשים

סדנת בישול משפחתית תסייע לכל אחד ואחת מכם לבשל ארוחות מלכים. מרגישה שאת מבזבזת זמן מיותר על תבשיל שהתפקשש? מעוניין ללמוד על מטבח אקזוטי? ללמוד לבשל כראוי היא משימה ברת השגה – כל שנדרש הוא הדרכה מקצועית ויד מכוונת. אם אתם חפשים אחר פעילות משפחתית מהנה – ועל הדרך ללמוד כיצד לבשל מתכון ייחודי, השף ירון חן ישמח להעביר לכם סדנת בישול מרתקת.

 

בעולם הטכנולוגי של ימינו, הפנים של רבים מאתנו דבוקות למסכים: בין אם מדובר בטלוויזיה, המחשב או המחשב – מומלץ להתנתק מעט מהטכנולוגיה והמכשירים החשמליים וליהנות מזמן איכות משפחתי. כעת, מתחיל תהליך חדש ומורכב לא פחות: להפיק מפגש מהנה במהלכו תתגבשו. בבואכם לחפש אחר סדנת בישול מומלצת, מומלץ, ראשית, לבחור בסוג האוכל בו תרצו להתעמק:

  • סדנת בשרים – במהלך חגי ומועדי ישראל, המנות הקבועות המופיעות על השולחן כוללות בשר. בהתאם לכך, מומלץ להתוודע אל מושגי היסוד בעת חיתוך הבשר, סוגי הנתחים השונים וכמובן – כיצד להתאים לנתחים אלו את סגנון הבישול הנכון. בשל מורכבות הנושא, סדנה זו מיועדת למשתתפים מעט יותר בוגרים – ולאו דווקא ילדים. למעשה, סדנת בשרים זו יכולה להיות חוויה מגבשת בין הורים לילדיהם הנשואים.
  • סדנת בישול של אוכל ביתי – כולנו גדלנו על האוכל של סבתא – אוכל מלא טעם, תבלינים ואהבה. כדי לנסות ולשחזר את הטעם של פעם, מומלץ להשתתף בסדנא בה תלמדו את יסודות הבישול הביתי – בחיק בני המשפחה האוהבת. כך, לצד תהליכי הבודה והלימוד בהדרכתו של השף, תוכלו גם להעלות זיכרונות, לצחוק ולשמוח יחדיו.

 

יתרונות זמן האיכות עם המשפחה

אוכל משחק תפקיד חשוב בחיי כולנו – במיוחד כאשר מדובר בשגרת חייה של המשפחה. בהתאם לכך, השתתפות בסדנת בישול משפחתית נושאת עמה יתרונות רבים: החל משבירת שגרת האוכל, שיתוף פעולה עם הילדים הבוגרים ועם הקטנטנים וכמובן – גיבוש והנאה משותפת.

מעוניינים לחזק את קשרי המשפחה – גם עם אלו הרחוקים? השף המוכר ירון חן, בעלת "שירת הסירים", ישמח ללוות אתכם אל תוך עולמות חדשים של בישול: החל מחיתוך ועד תבלון – גיבוש והנאה הם מעבר לפינה.

מאמרים נוספים בנושא


קידום אתרי אינטרנט קידום אתרי אינטרנט