צור קשר
להצעת מחיר ייחודית השאר פרטים

סדנת בשרים – דגשים חשובים

סדנת בשרים היא חלק בלתי נפרד מטרנד סדנאות הבישול הנפוץ בארץ. יום העצמאות מתקרב ואתם מתכננים מפגש "על האש" עם המשפחה? מעוניינת לדעת כיצד להתאים את הבישול לנתח הבשר? על שאלות אלו ועוד תזכו לתשובות בסדנת הבשרים בהדרכתו של השף ירון חן.

 

מנה בשרית היא חלק בלתי נפרד מארוחות החג והשבת בארץ: בין אם מדובר בנתחי בקר או עוף על הגריל, מדובר במנה מזינה, בריאה וחגיגית – אותה תמיד נשמח לאכול באירועים משפחתיים. בהתאם לכך, חשוב לדעת לבשל ולתבלן היטב את נתחי הבשר השונים. אם גם אתם מעוניינים להפתיע את המשפחה והחברים בארוחה בשרית מרשימה, הצטרפו בהקדם לסדנת בשרים – ועולם ומלואו ייחשף בפניכם.

בבואכם לחפש אחר סדנת בשרים מומלצת ואיכותית, יש להתעניין במספר היבטים:

  • האופי של הסדנה – סדנה איכותית היא סדנה בה תלמדו מושגים תיאורטיים על סוגי הבשר והתאמת הבישול לנתחים אלו, לצד התנסות מעשית בכלים שרכשתם. בהתאם, כאשר אתם מתעניינים בסנה מסוג זה, עליכם לוודא שהיא אכן משלבת שני היבטים חושבים אלו.
  • מחיר הסדנה – סדנת בשרים איכותית כוללת, כאמור, לימוד מקיף על נתחי הבשר השונים ואופן הבישול שלהם. בסיום הלימוד, מקובל לאכול את המטעמים בהם השקעתם – לצד כוס או שתיים של יין. בהתאם לכך, לצד פרמטרים נוספים כדוגמת חומרי גלם איכותיים ומשך הסדנה עצמה – יקבע המחיר אותו תשלמו עבור מקום בסדנת הבשרים.

 

להכין ארוחה מאוזנת ואיכותית

בסיומה של סדנה זו, תרכשו כלים משמעותיים לבישול בשר מקצועי: החל מהבנה מעמיקה על מגוון של נתחי בשר ועד טכניקות עבודה בנתחים אלו – כעת, לא תפסיקו לארח את החברים לארוחה מושחתת.

מעוניינים להרחיב את האופקים שלכם בתחום הבשר? סדנת הבשרים מטעם "שירת הסירים" ובהדרכתו של השף ירון חן תענה על ציפיותיכם – והרבה מעבר לכך. בין אם נדמה לכם שאתם מביני דבר בתחום ובין אם אתם מעוניינים להפוך את התשוקה שלכם לבשר למקצוע – הסדנה שאנו מציעים תעניק לכם את הכלים הנדרשים.

סדנת בשרים זוגית, משפחתית ולקבוצות

מאמרים נוספים בנושא


קידום אתרי אינטרנט קידום אתרי אינטרנט