צור קשר
להצעת מחיר ייחודית השאר פרטים

ארוחת ערב רומנטית – בחגים ובשגרה

מכינה ארוחת ערב רומנטית לבן הזוג? בין אם מתקרב ט"ו באב או שמא מדובר ביום נישואין, מומלץ לבלות זמן איכות יחדיו מסביב לשולחן – על רקע ארוחת רומנטית ומושחתת. כדי ליהנות מארוחה מושקעת לעת ערב, חשוב להשקיע במנות עסיסיות ומלאות טעם; מנות בהן תוכלו להתחלק ואף להאכיל אחד את השנייה. כדי להשקיע בערב הדייט הבא שלכם, צרו קשר עם השף ירון חן, אשר ישמח להדריך אתכם כיצד להכין ארוחת ערב מתובלנת.

 

אוכל הוא חלק משמעותי בכל מערכת יחסית: הרי בדייטים הראשונים אנו נפגשים בבתי קפה אינטימיים או במסעדות יוקרתיות וחולקים מנת גורמה מושחתת. כדי לבסס רומנטיקה גם בשלבים מתקדמים יותר של הזוגיות, חשוב לתכנן ארוחות ערב – כאשר רק שניכם יושבים אחד מול השנייה ונהנים מהארוחה. בבואכם לתכנן ארוחת ערב זוגית, נשמח לציין עבורכם את כל התאריכים החשובים אותם חושב לחגוג יחדיו:

יום האהבה – בין אם מדובר בט"ו באב או שמא מדובר בוולנטיינז דיי, ארוחה רומנטית משותפת מיועדת לאלו מבינכם המעוניינים לשבור את השגרה היום-יומית, ולבלות זמן איכות אחד עם השנייה.

יום נישואין – חוגגים שנת נישואין ראשונה? חגגתם לאחרונה 50 שנות נישואין מלאות אושר, ילדים ואהבה? אין ספק שמדובר בהישג מרשים. במקום לבקר שוב באותה המסעדה, נמליץ לכם להשתתף בסדנת בישול המיועדת לזוגות.

בהתאם, ובין אם ציינתם לא מזמן חצי שנה קסומה של אהבה או שמא אתם נשואים מזה 30 שנה, תכנון ארוחת ערב רומנטית היא הפתרון המומלץ עבורכם. כעת, ובכדי שארוחת הערב בביתכם תהיה איכותית, מושקעת וטעימה, חשוב לתכנן את התפריט היטב. נהנים מהמטבח האיטלקי? מתענגים על קינוחים עם נגיעה אסיאתית? כך או כך, ארוחת גורמה זו על רקע נרות ופרחים תוביל לבילוי מהנה ורגוע.

 

עכשיו התור לאהבה

מתקרב יום הנישואין? מעוניינים לשבור שגרה עם ארוחת ערב רומנטית? זמן איכות זה הוא משמעותי לכל הזוגות באשר הם. כדי לתכנן היטב את ארוחת הערב, מומלץ לפנות אל "שירת הסירים" בבעלותו של השף ירון חן: אנו נשמח לבנות אתכם תפריט ואף להדריך אתכם במסגרת סדנת בישול זוגית.

מאמרים נוספים בנושא


קידום אתרי אינטרנט קידום אתרי אינטרנט