צור קשר
להצעת מחיר ייחודית השאר פרטים

שף פרטי עד הבית

מרגישים כיצד השגרה היום יומית מחלחלת אט אט אל חייכם? רוצים להכניס קצת צבע לחיים? ארוחת שף פרטי עד הבית מבית שירת הסירים היא רעיון לבילוי נהדר. מאז שהקים את החברה, שף ירון חן מראה לאנשים רבים את היופי שבאוכל באמצעות העברת סדנאות בישול והכנת ארוחות גורמה שלא ישאירו אתכם אדישים. אז אם אתם רוצים לטעום לראשונה את טעמו של פילה בקר רך שעשוי היטב או סטייק פרגית בתיבול מקורי, פנו לשף ירון חן. 

שף פרטי עד הבית – למי זה מתאים 

שירותי שף פרטי לבית יכולים להתאים למגוון רחב של אנשים ולאירועים שונים. אלה כמה דוגמאות לכך:

  • ארוחה ראשונה עם ההורים – אתם יוצאים כבר זמן רב, וכעת החלטתם לפגוש את ההורים. אך לפני שאתם מפגינים את כישורי הבישול שלכם, כדאי להזמין שף פרטי עד הבית. אחרי הכול, אתם מעוניינים לעשות רושם טוב על ההורים של הצד השני, ואם תשרפו את חזה העוף בתנור, זה לא יהיה נעים כל כך.
  • ארוחות עסקיות – החלטתם לקיים ערב עסקי בדירה הגדולה שלכם ולבצע את העסקה של חייכם? כדי להנעים את האווירה, כדאי להזמין שף מקצועי. כך גם לא תצטרכו לדאוג לאוכל. 
  • ארוחה לרגעים מיוחדים – השף המנוסה והמיומן נמצא כאן אתכם, אם אתם רוצים לציין אירוע משמעותי כלשהו בחייכם. זה יכול להיות יום נישואים, יום הולדת לאחד מבני המשפחה, הצעת נישואים מלחיצה אך מרגשת או יום העלייה שלכם לארץ. כך או כך מנות איכותיות כמו קבב טלה שהוכן על נענע ופיסטוק או מוס טעים המורכב של שוקולד וחלבה יעשו לכם את הערב. 

שף פרטי עד הבית בצפון

ישנם אנשים שפיתחו תגובות אלרגיות למזונות שונים כמו חלב או אגוזים. לעתים האלרגיות כה קשות עד כי קמצוץ של מאכלים אלה עלול להבהיל אותם לבית החולים. מסיבה זו, פעמים רבות נמנעים אנשים אלה מללכת למסעדות, מחשש שיטעמו בטעות מהמאכלים האסורים להם. בזכות שף פרטי עד הבית, לעומת זאת, יוכלו גם האלרגיים ביותר לאכול טוב, שכן השף המקצועי יודע להכין ארוחות טעימות גם כשיש ברשותו רשימה מצומצמת של מצרכים.

שף פרטי עד הבית לארוחות מיוחדות וסדנאות

מאמרים נוספים בנושא


קידום אתרי אינטרנט קידום אתרי אינטרנט