צור קשר
להצעת מחיר ייחודית השאר פרטים

שף פרטי בבית ארוחה לחברים

שף פרטי בבית ארוחה לחברים ירכיב עבורכם תפריט מהחלומות. כיום, כדי ליהנות מארוחת טעימות טעימה ומרהיבה ביופייה, אין צורך להרחיק לכת עד מסעדה בעיר רחוקה – ניתן להזמין שף עד הבית ולהתפנק בארוחת מלכים לצד חברים טובים. נהנים ממנת פסטה מלאה ברוטב? לא מפסיקים לחשוב על האוכל האסיאתי שהשף המפורסם הכין בטלוויזיה? כדי ליהנות ממטעמים אלו ואחרים, מומלץ ליצור קשר עם השף הפרטי ירון חן.

 

שף פרטי בבית עם חברים – לדון בפרטים החשובים

מי מאתנו לא אוהב להתפנק עם ארוחה מושחתת במסעדה? עבור רבים מאתנו, אוכל עומד במרכז המפגשים החברתיים שלנו – בין אם מדובר במסיבת יום הולדת בבית קפה או דייט במסעדה יוקרתית. עם זאת, כדי לאכול מטעמים מיוחדים, אין צורך להרחיק עד ערים אחרות: לקראת המפגש הבא שלכם עם החברים, ניתן להזמין שף פרטי עד הבית.

מעוניינים לשדרג את חוויית האכילה שלכם ושל חבריכם? בבואכם לתכנן את המפגש הפרטי הבא, מומלץ ליצור קשר עם שף פרטי ומיומן. האינטראקציה עם שף זה תכלול, ראשית, שיחה על הקונספט הקולינרי בו תרצו שהארוחה תתמקד. במילים אחרות, ובין אם יש לכם העדפה אל ארוחת בשרים או שמא תרצו ארוחת טעימות, יש לדון על כך עם השף.

לאחר בניית התפריט, יהיה עליכם לדון על הזמן בו תתחיל הארוחה – כך שהשף הפרטי יוכל לתכנן את זמני העבודה על המנות השונות. במקביל לכך, מומלץ לציין בפני השף על רגישויות שונות של האורחים למזון מסוים והאם ישתתפו בארוחה גם ילדיהם של המוזמנים. כך, ניתן יהיה להיערך מראש ולבשל מנות שיתאימו לכל אחד ואחת מהאנשים שישבו מסביב לשולחן המרכזי.

 

לארח חברים בבית – עם סטייל

מזמינים שף פרטי עד הבית? מדובר בחוויה מיוחדת שתישאר אתכם עוד שנים רבות. כדי לתכנן את מפגש החברים הקרוב בצורה מרשימה, אל תחכו וצרו קשר עם השף ירון חן, בעלי העסק "שירת הסירים". שף פרטי זה יחשוף את האורחים לעולמות חדשים תוך הגשת המנות על ידי צוות מלצרים מקצועי.

שף פרטי בבית ארוחה לחברים

מאמרים נוספים בנושא


קידום אתרי אינטרנט קידום אתרי אינטרנט