צור קשר
להצעת מחיר ייחודית השאר פרטים

שף פרטי לאירועים

שף פרטי לאירועים משפחתיים ועסקיים יבנה אתכם את התפריט ויבשל לאורחים מנות גורמה. מתכננים אירוע הרמת כוסית במחלקה? מעוניינת להשקיע בתכנון מסיבת הרווקות של חברתך? כדי לפנק את העובדים שלכם או את בני המשפחה הקרובים, חשוב להשקיע בתכנון האירועים – ולהשקיע באוכל שיוגש עבורם. רוצים שהמוזמנים שלכם לא יפסיקו ללקק את האצבעות? שיתוף פעולה עם ירון חן יענה על כל ציפיותיכם – והרבה מעבר לכך.

 

שף פרטי: לתכנן את התפריט המושלם

בין אם מדובר בשמחה משפחתית או שמא מדובר באירוע חברה, מקבול בארץ לחגוג זאת – בגדול. עם זאת, אין זה אומר שחגיגה מצומצמת עם יקיריכם איננה חשובה, להיפך. למעשה, ישנם יתרונות רבים בהפקת אירועים קטנים, כאשר בראש ובראשונה, אתם זוכים לחגוג עם האנשים החשובים לכם באמת.

במקביל, אין זה אומר שיש פחות מטלות לבצע כאשר מדובר בהפקתם של אירועים קטנים. במילים אחרות, ובכדי שהאורחים שלכם ייהנו מהאווירה ומהחוויה, חשוב לבצע את המטלות השונות על הצד הטוב ביותר. אחת ממטלות אלו הם בניית התפריט ובישול המנות בפועל. נהנים מהמטבח האיטלקי? מקפידים על אוכל כשר? לאחר שאתם מבררים עלה העדפותיהם האישיות של המוזמנים, תוכלו לשתף פעולה עם שף פרטי ומנוסה – ולהרכיב יחדיו תפריט מהחלומות.

לצד הרכבת תפריט האוכל לאירוע, עליכם לקבוע יחד עם השף הפרטי האם שירות זה כולל שימוש בכלי הגשה מיוחד, לצד שירותי מלצרות. בהתאם לפרמטרים אלו ואחרים, ניתן יהיה לקבוע את המחיר – ולהגיע להסכם עבודה משותפת.

 

שירות מושלם – מההתחלה ועד הסוף

בשל החשיבות הרבה שיש לאוכל באירועים – קטנים כגדולים, מומלץ להשקיע בכך ולהסתייע בשירותיו של שף פרטי. מתכננים אירוע מצומצם ואינטימי? בין אם מדובר באירועים משפחתיים כדוגמת חתונה, ברית או בר מצווה, או שמא מדובר באירועים עסקיים כדוגמת ערב גיבוש מחלקתי או הרמת כוסית, שיתוף פעולה עם השף ירון חן יוביל לסיפור הצלחה בלתי נשכח. השף ירון חן, שבבעלותו החברה "שירת הסירים", יקשיב לכל בקשותיכם ויוציא אותן אל הפועל על הצד הטוב ביותר – תוך שימוש בכלי הגשה מרשימים ושירות מלצרים איכותי.

שף פרטי לאירועים

מאמרים נוספים בנושא


קידום אתרי אינטרנט קידום אתרי אינטרנט