צור קשר
להצעת מחיר ייחודית השאר פרטים

סדנת בישול משפחתית

אתם שורפים מדי פעם בפעם את הסירים וזקוקים להכוונה מקצועית? לא מצליחים לבלות זמן איכות משפחתי מספק? רוצים לגוון את תפריט האכילה המשפחתי? סדנת בישול משפחתית שתועבר על ידי חברת שירת הסירים שבראשה עומד השף ירון חן, תאפשר לכם לבלות זמן משפחתי משעשע, אינטימי, מיוחד ומלא בכיף, שבסופו תצאו מועשרים (בידע) ומאושרים יותר.

סדנת בישול משפחתית

סדנת בישול משפחתית היא הזדמנות נהדרת ליהנות, ללמוד ולהתגבש יחדיו כמשפחה. הנה מדריך מפורט על היתרונות הרבים שבסדנה:

  • לשבור את שגרת האוכל – אם נמאס לכם שרוב הארוחות השבועיות שלכם נראות אותו הדבר, ובני המשפחה מתחילים להתלונן בידידותית ("שוב שניצל ופסטה?"), זה הזמן ללמוד איך אפשר לגוון עם האוכל תוך למידה של מתכונים חדשים ושילובים מעניינים ואקזוטיים.
  • לשתף את הקטנטנים – חשוב לעודד אצל ילדים תחושות אחריות, עצמאות ומסוגלות. שיתוף במטלות הבית לפי יכולותיהם הוא הזדמנות נהדרת לפתח את הערכים הללו. גם הקטנטנים יכולים לקחת חלק במטלות הבישול הביתיות, כל אחד בהתאם לגילו וליכולותיו. כך באמצעות בישול משותף תוכלו להמשיך ליהנות מזמן בילוי משותף שבו לצד הלמידה והעשרה, גם תוכלו ליהנות.
  • להתגבש, ליהנות ולהירגע – אם יש דבר אחד שלגביו כולם מסכימים הוא האהבה המשותפת לאוכל. התעסקות המשותפת סביב אוכל תהיה לחוויה מהנה, מגבשת ויצירתית. להתעסקות באוכל יש יתרונות רבים, החל מהעשרה ועד לתרפיה. 
  • לשפר את מיומנויות הבישול – מזון הוא אחד ממצרכי היסוד, וללא אוכל לא נוכל לחיות. לכן, יש צורך בצבירת מיומנויות בישול ולפתח אותן כדי שלא נצטרך להסתמך תמיד על סעודות במסעדות, אלא נהיה מיומנים מספיק כדי להכין את האוכל לבד וליהנות ממנו. 

הבחירה בסדנת בישול משפחתי טעימה – שירת הסירים

קיימות מספר סדנאות בישול עיקריות שביניהן תוכלו לבחור. בדרך כלל הבחירה נעשית בהתאם להעדפותיכם הקולינריות. אם אתם רוצים ללמוד כיצד להכין ארוחות בריאות וטעימות יותר, תוכלו לבחור בסדנת אוכל בריא. אם אתם מעוניינים לשפר את המטעמים המתוקים שלכם, תוכלו לבחור בסדנת קינוחים שתמתיק לכם את היום. חובבי הבשרים יוכלו ליהנות מסדנת בשרים שבה ילמדו לצלות את הבשר ולתבל אותו. בתיאבון!

סדנת בישול משפחתית עם השף ירון חן

מאמרים נוספים בנושא


קידום אתרי אינטרנט קידום אתרי אינטרנט